Privatumo ir slapukų politika | AIBĖ

Privatumo ir slapukų politika

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika (toliau – „Privatumo politika“) apibrėžia sąlygas, kurių privalo laikytis visi interneto svetainės www.aibe.lt (toliau – „Interneto svetainė“) lankytojai arba Aljansas AIBĖ, UAB, UAB „Aibes logistika“ bei  UAB „Aibės prekyba“ (toliau kartu – „AIBĖ“) paslaugų gavėjai, asmenys atlikę aktyvius veiksmus AIBĖ socialinės žiniasklaidos paskyrose bei asmenys komunikavę su AIBE.

1.2. Laikoma, kad Jūs susipažįstate ir išreiškiate savo sutikimą laikytis šios Privatumo politikos, kai Jūs apsilankote Interneto svetainėje ir (ar) atliekate aktyvius veiksmus AIBĖ socialinės žiniasklaidos paskyrose ir (ar)  naudojatės AIBĖ kokybės linija ir (ar)  kontaktuojate su mumis per Interneto svetainėje pateiktus komunikacijos būdus.

2. ASMENS DUOMENYS

2.1. Asmens duomenys yra bet kokia mūsų apie Jus renkama informacija, kuri gali būti panaudota Jūsų asmens tapatybei nustatyti bei yra saugoma elektroniniu ar kitu būdu.

2.2. Asmens duomenys apima bet kokią informaciją, įskaitant Jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, IP adresą,  kurią apie Jus AIBĖ renka dėl šioje Privatumo politikoje ar atskirame Jūsų sutikime ar susitarime su AIBĖ nurodytų tikslų.

2.3. Šie duomenys taip pat apima viešoje erdvėje esančią Jūsų asmeninę informaciją, su kuria susipažįstame Jums susisiekus su mumis socialinės žiniasklaidos priemonėmis ar atlikus aktyvius veiksmus AIBĖ socialinės žiniasklaidos priemonių paskyrose.

2.4. Siekiame suteikti Jums kuo daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame tokius asmens duomenis, kad pateikdami juos AIBĖ žinotumėte, kaip jie bus naudojami.

3. KAIP IR KODĖL RENKAME BEI NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Mums yra reikalingi Jūsų asmens duomenys, kurie gali būti renkami toliau aprašomais būdais. Privatumo politikoje nurodome, ko galite tikėtis, kai AIBĖ renka asmens duomenis apie:

 • interneto svetainės (www.aibe.lt) lankytojus;
 • Aibės socialinės žiniasklaidos priemonių naudotojus;
 • su Aibe susisiekusius asmenis.

3.1. Interneto svetainės lankymas

Mes naudojamės slapukais siekdami nustatyti Jūsų vartojimo įpročius mūsų interneto svetainėse. Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote Interneto svetainėje. Sekantį kartą apsilankius Interneto svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą. Šią informaciją gali sudaryti duomenys apie tai, kaip Jūs naudojatės interneto svetaine, kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, demografiniai duomenys ir, jei Jūs atvykote į mūsų svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio, puslapio URL nuoroda. Jeigu esate registruotas vartotojas, tai gali būti duomenys, koks Jūsų vartotojo vardas ir el. pašto adresas, kurie gali būti apdorojami serveryje registruojantis ar patvirtinant prenumeratoriaus statusą.

Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame:

 • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas;
 • siekiant išvengti pakartotinės registracijos svetainės administratoriui;
 • siekiant išvengti pakartotinės registracijos svetainės vartotojui;
 • Jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant pateikti būtent Jums aktualų turinį ir tobulinti tinklalapius pagal Jūsų pageidavimus.

Slapukų ryšys:

 • Būtini slapukai. Šie slapukai yra būtini tam, kad mūsų svetainė galėtų veikti. Tokiais slapukais tvarkomų duomenų pagrindas yra tinkamas sutarties vykdymas Jums lankantis Interneto svetainėje, o mums užtikrinant apsilankymo kokybę bei saugumą.
 • Analitiniai slapukai. Šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po mūsų svetainę ja naudodamiesi.
 • Funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami Jums atpažinti, kai grįžtate į mūsų interneto svetainę, kad galėtume pritaikyti pateikiamą turinį Jūsų poreikiams.

Internetiniame puslapyje aibe.lt naudojami slapukai yra jų ryšys:

Pavadinimas Tipas Aprašymas Galioja
__utm* Analitinis Google Analitikos (asmens neidentifikuojantys) duomenys, renkami apie puslapio lankytojus ir jų elgseną. Nusprendžia Google*
interface_lang Funkcinis Šis slapukas, saugo informaciją, apie vartotojo pasirinktą kalbą, kad vartotojui sugrįžus į puslapį, nereikėtų pasirinkti kalbos. 150 dienų
tvs_session_id Būtinas Šis slapukas skirtas sistemos administratoriams bei registruotiems vartotojams. Tik sesijos metu

 

 

*-„Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė „Google Inc.“, tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimus. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

3.2. Socialinės žiniasklaidos priemonės

Visą informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas. Mūsų interneto svetainėje pateikiamos nuorodos į mūsų paskyrą “Facebook“ – https://www.facebook.com/AibeParduotuves, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation.

3.3. Susisiekite su mumis

Mūsų interneto svetainėje pateikta keletas būdų, kaip galite su mumis susisiekti:

   3.3.1. Elektroniniu paštu

Jei su mumis susisieksite el. paštu, mes tvarkysime tokius Jūsų duomenis: Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą bei susirašinėjimo tekstą. Visi el. laiškai saugomi 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, suėjus šiam terminui sunaikinami.Jūs privalote užtikrinti, kad Jūsų siunčiamuose laiškuose nebūtų neteisėto turinio.

   3.3.2. Kokybės linija (telefonu)

Jei su mumis susisiekiate telefonu, Jums sutikus, pokalbis bus įrašomas. Pokalbių įrašai daromi siekiant užtikrinti kokybišką asmenų konsultavimą bei objektyvų skundų išnagrinėjimą. Įrašant pokalbį išsaugomi tokie jūsų duomenys: telefono numeris iš kurio skambinate, telefoninio pokalbio įrašas. Tokia informacija saugoma 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, suėjus šiam terminui sunaikinama.

4. JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite tam tikrų teisių savo asmens duomenų atžvilgiu, taigi šiame Privatumo politikos skyriuje suteikiame daugiau informacijos apie tokias teises, susijusias su mūsų vykdomu Jūsų asmens duomenų tvarkymu ir atvejus, kada šiomis teisėmis galite pasinaudoti:

 • kreiptis į AIBĘ su prašymu suteikti informaciją apie AIBĖS tvarkomus Jūsų asmens duomenis, iš kur ir kaip asmens duomenys yra surinkti bei kaip AIBĖ juos tvarko;
 • kreiptis į AIBĘ su prašymu ištaisyti Jūsų asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, tuo atveju, kai susipažinę su asmens duomenimis Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs;
 • kreiptis į AIBĘ su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, tuo atveju, kai susipažinę su savo asmens duomenimis Jūs nustatote, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai, tvarkomi pertekliniai asmens duomenys ar egzistuoja kiti teisės aktuose nustatyti pagrindai;
 • nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais;
 • susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu gauti su savimi susijusius asmens duomenis, kuriuos pateikėte AIBEI, ir persiųsti šiuos duomenis kitam duomenų valdytojui, arba reikalauti, kad AIBĖ tiesiogiai persiųstų tokius asmens duomenis kitam duomenų valdytojui, kai tai techniškai įmanoma (teisė į duomenų perkeliamumą).

Dėl savo teisių įgyvendinimo bei tuo atveju, jeigu dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, susisiekite su mumis šiuo el. pašto adresu: [email protected]. Norėdami tai padaryti, (i) pateikite mums rašytinį prašymą šiuo el. pašto adresu: [email protected], bei (ii) patvirtinkite savo asmens tapatybę; (ii) ir teikdami tokį prašymą, laikykitės sąžiningumo ir protingumo principų. Atsakymą pateiksime per 1 (vieną) mėnesį nuo Jūsų prašymo gavimo dienos.

5. PRIVATUMO POLITIKOS GALIOJIMAS IR TAIKYMAS

5.1. Ši Privatumo politika įsigalioja nuo 2018 m. gegužės 24 d. jei Privatumo politika bus pakeista, atnaujinta jos versija bus paskelbta tinklalapyje: www.aibe.lt.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos

Sutinku Uždaryti