Verslui | AIBĖ

PATRAUKLIAM VERSLUI

Didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje ir Latvijoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ, vienijantis daugiau kaip 400 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 1400 parduotuvių tinklą Latvijoje ir Lietuvoje, ieško naujų prekių, naujų tiekėjų ir kviečia bendradarbiauti.

Tarp mūsų tiekėjų yra ne tik didžiausi Lietuvos bei Latvijos gamintojai, distributoriai, kurie užtikrina visų būtiniausių prekių asortimentą, bet ir maži gamintojai, kurių gamybos apimčių pakanka aprūpinti mūsų aljanso parduotuves.

Jeigu esate gamintojas, distributorius, galintis tiekti kokybiškas prekes, jūsų gaminama produkcija atitinka visus reikiamus kokybės reikalavimus – kviečiame bendradarbiauti. Galime pasiūlyti palankias bendradarbiavimo sąlygas, galimybę prekes tiekti per centralizuotą logistinį sandėlį ir reklamines akcijas AIBĖ tinklo parduotuvėse, kurių yra daugiau nei 1400.

Prašome atsiųsti savo prekių asortimentą bei kainas, o mes Jums pasiūlysime platų klientų ratą ir suteiksime galimybę prekiauti savo produkcija mūsų prekybos aljanso parduotuvėse.

Norėdami pasiūlyti prekes prekybos įmonių aljansui „Aibė“ rašykite el. paštu: [email protected].

Aljanso AIBĖ nariai – nepriklausomi verslininkai, valdantys mažmenines parduotuves įvairiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose, dirbantys su AIBĖS prekės ženklu.

Jeigu esate mažmeninės prekybos verslo atstovas ir norite įsilieti į aljansą AIBĖ – kviečiame kreiptis:

Rita Burokienė, +370 659 44274

Aljanso AIBĖ nariams užtikrinamos geros prekių pirkimo kainos, centralizuotas prekių tiekimas, nuolaidos ir rinkodariniai sprendimai.

AIBĖS PARDUOTUVIŲ SKAIČIUS LIETUVOJE IR LATVIJOJE

LIETUVA

LATVIJA

VISO

KODĖL VERTA TAPTI AIBĖS NARIU?

Asmeniniai pasiūlymai

IŠSKIRTINĖS KOMERCINĖS SĄLYGOS

Prekių Tiekimas Su Atidėtu Mokėjimu

PREKIŲ TIEKIMAS SU ATIDĖTU MOKĖJIMU

REKLAMA

Renginiai

RENGINIAI

Finansavimas Renovacijos projektams

FINANSAVIMAS RENOVACIJOS PROJEKTAMS

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos

Sutinku Uždaryti