Logistika | AIBĖ

Logistika

Kauno rajone, LEZ teritorijoje, veikia AIBĖS logistikos sandėlis, aprūpinantis prekėmis daugiau negu 800 AIBĖ parduotuvių ir kitų prekybos vietų visoje Lietuvoje. Sandėlio plotas – 16 320 m2. Jame įrengtos skirtingų temperatūrų režimų zonos, leidžiančios užtikrinti platų prekių asortimentą: nuo ilgo galiojimo prekių, kruopų, makaronų, buitinės chemijos, iki trumpesnio galiojimo pieno, mėsos produktų, bei užtikrinti šviežių vaisių, daržovių tiekimą.

 

Sandėlyje įdiegta nauja sandėlio valdymo sistema, kuri leidžia valdyti ir kontroliuoti visus sandėlio procesus patogiau ir greičiau. Prekių surinkimas vyksta RF terminalų pagalba. Tai sumažina klaidų skaičių, užtikrina kontrolę ir didina darbo našumą. Lygiagrečiai įdiegta transporto ir kiemo valdymo sistema, leidžianti optimizuoti transporto priemonių užkrovimą bei maršrutus, kontroliuoti ir valdyti tiekimo srautus. Taip išvengiama spūsčių prekių priėmimo procese bei kontroliuojamos, įvažiuojančios ir išvažiuojančios į teritoriją, transporto priemonės.

 

Per mėnesį į AIBĖ parduotuves išvažiuoja daugiau nei 5 tūkst. tonų įvairių prekių, t.y. daugiau nei 12 tūkst. padėklų. Didžioji dalis prekių, atsižvelgiant į Aljanso AIBĖ parduotuvių darbo specifiką, atrenkamos vienetais. Prekių transportavimui naudojami ROLL konteineriai, kurie leidžia sumažinti parduotuvių logistikos kaštus, taip pat – paletės.  Logistikos užsakymų įvykdymo laikas nuo 24 iki 48 val., priklausomai nuo prekių tiekimo dažnumo.

 

Aibės logistikoje prekės užsakomos naudojantis internetine užsakymų programa, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija apie prekes, prekių asortimentą, akcijas, naujienas ir t.t. Nariai turi galimybę užsakyti ir gauti prekes ne tik iš sandėlio asortimento, bet ir iš plataus tiekėjų siūlomo asortimento, kurio likutis nepalaikomas sandėlyje. Šios prekės tiekiamos „crossdock“ principu.

 

Susipažinkite su „AIBĖS LOGISTIKA“ – peržiūrėkite video: 

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos

Sutinku Uždaryti