AIBĖ JUMS kortelė | AIBĖ

AIBĖ JUMS nuolaidų kortelė

Nuolaidų kortelė „AIBĖ JUMS“ – tai specialiai Jums, mieli pirkėjai, sukurta kortelė kiekvieną kartą teikianti aibę išskirtinių pasiūlymų. Rūpinamės, kad kasdienio vartojimo kokybiškos prekės pasiektų Jūsų namus už patrauklią kainą! Stengiamės, jog ir atokiausio Lietuvos miestelio gyventojus, o ne tik didžiųjų centrų pirkėjus, džiugintų geriausi pasiūlymai. Todėl visi „AIBĖ JUMS“ kortelių turėtojai gali naudotis išskirtinėmis privilegijomis, nuolaidomis AIBĖS parduotuvėse bei partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais.

KUR ĮSIGYTI KORTELĘ IR KAIP JĄ AKTYVUOTI?

  • Nuolaidų kortelę „AIBĖ JUMS“ galite įsigyti parduotuvėse „AIBĖ“;
  • Įsigiję kortelę, užpildykite anketą ir parduotuvėje pateikite ją kasininkei, kuri aktyvuos Jūsų kortelę.

KORTELĖS AIBĖ JUMS TEIKIAMA NAUDA:

  •  Turėdami AIBĖ JUMS kortelę visada sutaupysite mokėdami už prekes mažiau;
  •  Galėsite naudotis tik AIBĖ JUMS kortelių turėtojams sukurtais pasiūlymais, akcijomis;
  •  Papildomos nuolaidos su AIBĖ JUMS lojalumo kortele:

KORTELĖS KAINA

  • AIBĖ JUMS kortelės kaina – 0,99 EUR;

SVARBI INFORMACIJA

Praradęs kortelę, lojalumo programos dalyvis privalo pats apie tai pranešti prekybos vietai, kurioje buvo išduota AIBĖ JUMS lojalumo kortelė ir / arba nemokamu telefonu 8 800 80001 ir / arba elektroniniu paštu [email protected]. Naujai išduodamos kortelės mokestis yra 0,99 EUR. Nuolaidų kortelė galioja nepriklausomai nuo ant kortelės nurodytos galiojimo datos. Jeigu Jūsų kortelės galiojimo laikas baigiasi šiandien ar rytoj, drąsiai keliaukite į AIBĖ parduotuves. Nuolaidų kortelės galioja toliau ir yra priimamos parduotuvėse.

KITA INFORMACIJA

– AIBĖ JUMS kortelė nėra mokėjimo kortelė;

– Kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio, aštrių ir kitų kortelės paviršių galinčių pažeisti daiktų, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, stiprių elektromagnetinių laukų poveikio;

– Nuolaidų programa AIBĖ JUMS yra UAB ALJANSO AIBĖ, UAB nuosavybė;

– ALJANSAS AIBĖ, UAB pasilieka teisę keisti JUMS nuolaidų kortelių taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi JUMS kortelių turėtojams. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodytu adresu, el. pašto adresu, mobiliuoju telefonu arba rasite pirkinio kvite;

– Kadangi, aljansas AIBĖ vienija skirtingas prekybos įmones, esančias visoje Lietuvoje, aljansas AIBĖ įspėja, kad lojalumo kortelė AIBĖ JUMS veikia ne visose AIBĖ parduotuvėse.

TURITE KLAUSIMŲ? NORITE BENDRADARBIAUTI?

AIBĖ leidinys Nr. 14

Kainos galioja 2024 m. liepos 18 d. - 2024 m. liepos 30 d.
Prekių kiekis ribotas.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos

Sutinku Uždaryti