MINKŠTUKAI | AIBĖ

Rink MINKŠTUKŲ kolekciją ir laimėk vandens pramogas visai šeimai!

Visame pasaulyje vaikus žavintys MINKŠTUKAI!
Tai ne tik pliušinis žaislas Jūsų vaikui, tai švelnus, minkštas, antistresinę funkciją turintis kamuoliukas.
MINKŠTUKŲ kolekciją sudaro 7 nuostabūs gyvūnėliai, su kuriais norės susipažinti kiekvienas vaikas!

Rinkite MINKŠTUKŲ kolekciją, pirkdami  MINKŠTUKUS AIBĖ parduotuvėse visoje Lietuvoje, originaliai nufotografuokite savo turimą MINKŠTUKŲ kolekciją (daugiau negu 1), talpinkite nuotrauką AIBĖ Facebook profilyje komentaruose po konkursu, kvieskite savo draugus balsuoti už Jūsų nuotrauką ir padėti nugalėti. Kas dvi savaites išrinksime po du laimėtojus, kurių nuotraukos surinks daugiausiai Patinka (LIKE) paspaudimų. Laimėtojai bus apdovanoti kelialapiu į pasirinktą vandens parką visai šeimai!

Akcijos taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius: Aljansas AIBĖ, UAB
 2. Akcija vyksta nuo 2021 m. rugpjūčio 5 d. iki 2021 m. spalio 13 d. (imtinai) AIBĖ parduotuvėse visoje Lietuvoje.
 3. Asmuo, norintis dalyvauti žaidime, turi pirkti MINKŠTUKUS AIBĖ parduotuvėse, akcijos galiojimo metu, kuo originaliau nufotografuoti savo MINKŠTUKŲ kolekciją (daugiau negu 1) bei patalpinti nuotrauką AIBĖ Facebook paskyroje komentaruose po konkurso postu. Kas dvi savaites du laimėtojai, kurių nuotraukos surinks daugiausiai Patinka (LIKE) paspaudimų, bus apdovanoti kelialapiu į pasirinktą vandens parką visai šeimai. Nuotraukų balsai Patinka (LIKE) bus fiksuojami ir laimėtojai bus skelbiami šiomis dienomis:
 • 2021.08.18
 • 2021.09.01
 • 2021.09.15
 • 2021.09.29
 • 2021.10.13

Išrinktas laimėtojas akcijos Organizatoriui turi pateikti bent vieną MINKŠTUKO pirkimo kvitą, kuriame nurodyta  įsigijimo data akcijos galiojimo laikotarpiu (iki prizo laimėjimo). Išrinktas laimėtojas antrą kartą žaidime dalyvauti nebegali. Laimėtojas turės galimybę pasirinkti vieną iš trijų vandens pramogų parkų:

 • Druskininkų vandens parkas
 • Vichy Vandens Parkas
 • Atostogų parkas Palangoje

4. Prizas – vandens pramogos visai šeimai skiriamas maksimaliai (dienos bilietas): du suaugę asmenys ir vaikai iki 18 metų.

5. Prizas galioja iki 2021 m. gruodžio 31 d. Esant ribojimams panaudoti laimėtą prizą, prizo galiojimas bus pratęsiamas ribojimo trukmei.

6. Papildomos nuolaidos MINKŠTUKAMS netaikomos.

7. MINKŠTUKŲ kiekis ribotas ir gali pasibaigti anksčiau nei nustatyta akcijos pabaiga.

8. Akcijos reklamoje pavaizduotų prekių ir parduotuvėse parduodamų prekių išvaizda ar spalva gali skirtis. Akcijos metu parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje parduotuvėje.

9. Parduotuvių tinklą AIBĖ valdanti UAB „Aljansas AIBĖ“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.aibe.lt bei prekybos vietose.

10. UAB „Aljansas AIBĖ“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.

11. Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai, išskyrus UAB „Aljansas AIBĖ“, AIBĖ parduotuvių darbuotojus, jų šeimos narius, taip pat kitus asmenis, susijusius su akcijos organizavimu.

12. Akcijos dalyvių pateikta informacija ir asmens duomenys renkami, tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos bei Europos sąjungos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymų reikalavimus ir kitų asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus.

13. Dalyvaudami Akcijoje dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir kad Akcijos Organizatorius gali tvarkyti jų duomenis Akcijos organizavimo tikslais, siekdamas nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti Bendrovės internetiniame puslapyje ir/ar „Facebook“ paskyroje ir įteikti prizus. Duomenys tvarkomi siekiant užtikrinti tinkamą Akcijos įgyvendinimą, prizų laimėtojų nustatymą ir prizų įteikimą:

 • Pateikdamas registraciją ir/ar dalyvaudamas Akcijoje, dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi visą Akcijos laikotarpį ir 20 dienų po Akcijos pabaigos. Suėjus duomenų saugojimo terminui, asmens duomenys sunaikinami.
 • Akcijos dalyvių duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, prizo laimėjimo atveju – prizo pristatymo vietos adresas) yra pateikiami laisva valia ir gali būti panaudoti tik Akcijos organizavimo tikslais. Dalyvio, kuris bus išrinktas Akcijos laimėtoju, vardas, pavardė, bus skelbiami Bendrovės internetiniame puslapyje ir/ar „Facebook“ paskyroje.
 • Akcijos dalyviai turi šias teises: žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą; gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti per duomenų tvarkymo laikotarpį; reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant Asmens duomenų apsaugos teisės aktų, bet kuriuo metu atsisakyti dalyvauti Akcijoje, kitas asmens duomenų apsaugos teisės aktuose nurodytas teises.

14. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę diskvalifikuoti dalyvius, jeigu jie dalyvauja ir/ar laimi nesąžiningu būdu.

15. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

16. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.aibe.lt ir AIBĖ Facebook paskyroje.

17. Nemokama AIBĖ kokybės linija 8 800 80001, elektroninis paštas aibe@aibe.lt; www.aibe.lt

 

 

AIBĖ leidinys Nr. 23

Kainos galioja 2021 m. lapkričio 25 d. - gurodžio 7 d.
Prekių kiekis ribotas.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos

Sutinku Uždaryti